sobota, 30 kwietnia 2016

3 ... sale gry

Oczywiście dla osób, które grały wcześniej ... wszystko jest proste. Przyjeżdżamy na parking przed szkołą (samochodem, rowerem, ...). Wchodzimy wejściem w nowej części (tuż przy starej części). Przy wejściu będzie weryfikacja na liście startowej oraz opłata wpisowego. Osoby zapisane internetowo czekają na oficjalne otwarcie o godzinie 10-ej, najlepiej na "starej" sali gimnastycznej. Osoby niezapisane, po opłaceniu wpisowego udają się do sali 35, która znajduje się na tym samym poziomie co sale gry, do stanowiska sędziowskiego w celu wpisania na listę startową. Osoby które pojawią się tuż przed 10-ą (a nie zapisały się internetowo) muszą być przygotowane (ostrzegam!) na ... start od 2-ej rundy. Szachownice zostały już rozstawione zgodnie z podanym schematem. Kartki z kojarzeniami będą wywieszane przy wejściach na sale. Wyniki partii zgłaszają wygrywający (przy remisie najlepiej obie strony) bezpośrednio przy stoliku sędziowskim. Wyniki będą wpisywane na papierze ale najlepiej osobiście zobaczyć, czy na ekranie pojawi się właściwy wynik.

Na 50-u szachownicach gramy z wykorzystaniem zegarów elektronicznych (DGT 1001), jeśli będzie więcej niż 100 zawodników, to na dalszych szachownicach będą zegary mechaniczne Hetman.
-
Na terenie szkoły będzie dostęp do wifi. Login: eSzkola, hasło: eUczen.
-
Bufet będzie w sali 31, obsługiwać będą wolontariuszki, wszystko jest ... darmowe! Ponieważ Pepsi i 7up jest w dużych butelkach, więc będzie nalewane do kubków (były edycje, gdy wydawaliśmy butelki ale wtedy były 0,5 l i było więcej).

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza